Permanentní Make-Up obočí Praha, 3D vláskování Vám zaručí přirozený efekt

Microblading - 3D vláskování obočí

Mikropigmentace obočí je jednou z nejvýraznějších změn ve vzhledu ženy.
S pěkným obočím se zvýrazní oči, obličej působí mladistvěji, člověk se cítí svěží a upravený. Požadujete-li k nerozeznání realistické obočí, pak je pro Vás tato technika tím správným řešením.

U 3D techniky permanentního make-upu obočí se ručně, pomocí speciálního pera, dokresluje jeden chloupek za druhým, se stínováním ve dvou či více barevných tónech, až dokonale vytvarujeme celé vaše obočí.

Nikdo téměř nerozezná pravý chloupek od namalovaného.
Jednotlivě získané chloupky touto metodou jsou jako přírodní, velice tenké a trvalé.
Tato technika je tak jemná, že podráždění a otekliny se nevyskytují ani ihned po zákroku.

Samotná aplikace trvá cca jednu hodinu, podle toho, kolik tahů je třeba udělat. Obočí vytvořené touto metodou vydrží přibližně jeden rok, než se projeví první známky ztráty sytosti pigmentu.
 

Co dokážeme aplikací 3D permanentního make-upu obočí?

  • Ztmavit, opticky zahustit a zvýraznit obočí
  • Korigovat vady v symetrii a délce obočí
  • Doplnit chybějící části obočí
  • Opravit vzhled obočí po nevhodně provedeném nebo starším PMU
  • Vymodelovat zcela nové obočí po chemoterapii, alopecii atd.
     

Provedení:

Úkon je prováděn perovou technikou, tedy speciálním čepelkovým perem, kterým se do pokožky aplikuje mikropigment.
Aplikujeme chloupek po chloupku ve směru růstu obočí se stínováním ze tří druhů barevných mikropigmentů, v barvě vašeho původního. Jednotlivé chloupky je možné provést velmi tenké i hrubší, to už záleží pouze na vašem přání. Na obočí se nikdy nepoužívá černá barva, ale pouze různé odstíny hnědé.

Vždy je lepší raději zvolit světlejší odstín a ten pak až při korekci případně trochu ztmavit. Záleží ovšem na přání klientky. Pokud si přeje obočí výraznější a hustší je barva sytější a kresba jednotlivých chloupků je pak méně zřetelná. Obočí provedené touto technikou je naprosto přirozené a vypadá jako skutečné chloupky.

Definitivní barva obočí se projeví přibližně měsíc po aplikaci, a proto se korekce neprovádí dříve než za 4 týdny.
 

Po aplikaci:

Bezprostředně po aplikaci bude pigment výrazný. Je to zapříčiněno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Po té, co se stroupky vyloupnou, pigment který zůstává v pokožce bude o více než 30% světlejší – záleží na výchozí barvě, vlastní pigmentaci, způsobu hojení aj.

Úplné ustálení pigmentu u obočí trvá o cca 3-4 týdny. Výsledný odstín a sytost barvy lze proto hodnotit až po uplynutí této doby.
 

Korekce:

Každá pokožka je jedinečná a reaguje na daný aplikovaný mikropigment jinak. Z tohoto důvodu, po 3D permanentním make-upu, doporučujeme kontrolu v podobě druhé návštěvy, při které se ještě upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po prvním aplikaci zjistíme, jak pokožka reaguje na daný mikropigment a na základě toho můžeme dále pozměnit barevný odstín či lehce korigovat tvar dle přání klientky. Korekce je již drobný krátký zákrok a provádí se nejdříve za 3 – 4 týdny od aplikace, a je třeba se na ni objednat.

Po absolvované korekci vám běží ještě 2 měsíce záruční doba. Pokud se nedostavíte v předem dohodnutém termínu na korekci, dobrovolně se tím vzdáváte záruční lhůty a případná reklamace nebude uznána. Za svoji práci si ručíme až po absolvování druhé kontroly. Při nedodržení předem sjednaného termínu korekce bez omluvy, alespoň 24 hodin předem, bude naúčtován storno poplatek 200,- Kč.
 

První obnova:

PM obočí vytrží v plné sytosti cca 1,5 roku, po té provádíme obnovu, kdy se obočí protetuje znovu a následně obočí vydrží opět cca rok a půl. 

Každá další obnova po cca třech letech a více letech 70% z ceny nového obočí


Cena:

Permanentní make-up obočí - 3 400,- Kč
Korekce - 500,- Kč
Obnova (nejdříve po čtyřech měsících) - 1 500,- Kč

Každá další obnova po cca třech letech a více letech - 2 200,-

Postup zákraku

Rezervace termínu

Zarezervujte si Váš termín ještě dnes!

Na telefonu

+420 724 368 785

Nebo online

adresa

Radlická 2244/108
Praha 5 - Smíchov
150 00

E-mail: pavelkova@permanentart.cz

Tel.: +420 724 368 785

Otevírací doba:

Po - Pá: 10-18:00

(dle objednání)

So-Ne: Zavřeno